Nagrody i certyfikaty

Nagrody

Produkt Roku 2013

Seria kosmetyków „Acerin” już po raz 9 została wyróżniona nagrodą „Produkt Roku 2013”. Tytuł ten przyznawany jest na podstawie ankiety przeprowadzanej wśród aptekarzy przez Wydawnictwo Apteka z ramienia publikacji „świat farmacji”. W tym roku odbyła się 10 edycja konkursu.

1

Produkt Roku 2012

Miło nam poinformować, iż nasza firma, po raz kolejny, w tym roku została doceniona przez farmaceutów. Tym razem nagrodę Produkt Roku 2012 otrzymała cała seria do stóp ACERIN w kategorii Środki do pielęgnacji stóp oraz odświeżacz do ust FLO, w kategorii Preparaty odświeżające oddech.

Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011”

Seria kosmetyków do pielęgnacji stóp Acerin otrzymała godło Laur Konsumenta – „Odkrycie Roku 2011”.
W swojej kategorii rywalizowaliśmy z takimi markami jak: AA Oceanic, Eveline, Sally Hansen i Pharma C Food.

Plebiscyt jest organizowany przez dziennik „Rzeczpospolita”. Zasady przyznawania tytułu są następujące: zbierane są odpowiedzi na pytanie „Jakie produkty, marki i usługi polski konsument uważa za najlepsze i chętnie poleca innym osobom?”. Głosy zbierane są drogą telefoniczną, ankietowaniem face – to – face oraz przeprowadzany jest plebiscyt na portalach branżowych. Łącznie zostaje zebrane minimum 800 głosów w każdej kategorii, a wygrywa produkt zdobywający najwięcej głosów.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za uznanie i zaufanie, jakim nas obdarzyli. W dalszym ciągu będziemy pracować nad udoskonalaniem i rozwojem naszych produktów.

4

Nagroda w konkursie „Produkt Roku”

Nasz flagowy produkt „ACERIN płyn na odciski” cieszy się bardzo dobrą opinią wśród aptekarzy. Dowodem na to są otrzymywane corocznie nagrody w konkursie „Produkt Roku”, organizowanym przez wydawnictwo „APTEKA” z Wrocławia. Nagrody są przyznawane w oparciu o przeprowadzane ankiety właśnie wśród aptekarzy.

GAZELE BIZNESU

„SCAN ANIDA” już po raz drugi otrzymała tytuł „GAZELE BIZNESU” w XI Edycji Rankingu Najbardziej Dynamicznych Małych i Średnich Firm.
Tytuł ten potwierdza przynależność firmy SCAN ANIDA do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grupy najdynamiczniej rozwijających się firm wg Dziennika Puls Biznesu.


Certyfikaty