Wyróżnienia i certyfikaty

0

Nagrody

Pozycja roku 2013

Kolekcja kosmetyków ” Acerin “otrzymała po raz 9 nagrodę” Item of the Year 2013″. Tytuł ten przyznawany jest na podstawie badania przeprowadzonego wśród farmaceutów przez Apteka Posting Residence na poparcie publikacji “Świat farmacji”. W tym roku odbyła się 10 edycja zawodów (zobacz na stronie głównej).

Pozycja roku 2012

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma po raz kolejny została w tym roku doceniona przez farmakologów. Tym razem Produkt Roku 2012 został przyznany całej kolekcji ACERIN foot care w kategorii produktów do pielęgnacji stóp, a także odświeżacz do ust FLO w kategorii preparatów odświeżających oddech.

Laur Konsumenta – “eksploracja roku 2011”

Kolekcja kosmetyków do pielęgnacji stóp Acerin otrzymała Laur Konsumenta – “eksploracja roku 2011″.
W naszej grupie konkurowaliśmy z takimi markami jak: AA Oceanic, Eveline, Sally Hansen, a także Pharma C Food.

Plebiscyt organizowany jest przez dziennik Rzeczpospolita. Wytyczne dla przyznania tytułu są następujące: odpowiedź na pytanie ” jakie produkty, rozwiązania i marki polski konsument uważa za najlepsze i dobrowolnie doradza innym osobom?”Są gromadzone. Głosy gromadzone są telefonicznie, w sondażach osobistych, a plebiscyt przeprowadzany jest na portalach rynkowych. W sumie, co najmniej 800 kart do głosowania jest zgromadzona w każdej kategorii, a produkt z jednym z najwięcej głosów zwycięstwa.

Jesteśmy szczęśliwi dla naszych klientów za uznanie i zależą od nich rzeczywiście umieścić w nas. Pozostaniemy, aby zająć się zarówno poprawą, jak i rozwojem naszych produktów.

Wyróżnienie w konkursie “Produkt roku”

Nasz flagowy produkt “ACERIN anti-corns” cieszy się wielką renomą wśród farmaceutów. Świadczą o tym coroczne nagrody w konkursie “pozycja roku” organizowanym przez wydawnictwo “APTEKA” z Wrocławia. Nagrody przyznawane są na podstawie badań przeprowadzonych wśród farmakologów.

GAZELE ORGANIZACYJNE

“SCAN ANIDA “po raz drugi otrzymała tytuł” Gazela BIZNESU ” w 11.edycji rankingu jednej z najbardziej dynamicznych małych i średnich firm.
Tytuł ten potwierdza, że SCAN ANIDA wywodzi się z elitarnego klubu Gazel Biznesu, zespołu jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm według dziennika Puls Biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj