Wprowadzenie na rynek nowych produktów

Firma Scan Anida rozszerzyła swoją ofertę produktową i wprowadziła na rynek 2 nowe produkty przeznaczone do zwalczania wszawicy głowowej: szampon leczniczy SORA FORTE oraz spray profilaktyczny SORA LOTION.

Szampon leczniczy  SORA FORTE, to skuteczny produkt do zwalczania wszawicy u dorosłych i dzieci. Główne zalety produktu, to: wysoka skuteczność, szybkość działania oraz wygodna aplikacja. Ostatnia cecha produktu ważna jest szczególnie z punktu widzenia zwalczania wszawicy u dzieci –  wystarczy odczekać 10 min. od momentu nałożenia szamponu, a następnie spłukać włosy by pozbyć się problemu. W przypadku wszawicy, równie ważna jak samo leczenie jest profilaktyka. Mając świadomość takiej potrzeby, firma Scan Anida wprowadziła na rynek spray profilatyczny SORA LOTION. SORA LOTION łagodzi podrażnienie skóry głowy i zapobiega nawrotowi choroby, o który nietrudno. Wszawicą bowiem można się zarazić poprzez używanie tych samych nakryć głowy, wspólnych grzebieni lub szczotek. Zwiększone ryzyko zachorowalności występuje zwłaszcza w większych skupiskach ludzi tj.: przedszkola, szkoły, internaty, kolonie, obozy.

Zalecane jest systematyczne stosowanie SORA LOTION po kuracji szamponem SORA FORTE.

Wszawica jest chorobą, której nie wolno lekceważyć, zaniedbanie objawów choroby może nawet doprowadzić do powiększenia węzłów chłonnych w okolicy głowy.

Produkty można nabyć bez recepty w każdej aptece.

Więcej informacji na temat produktów, objawów oraz leczeniu wszawicy dostępnych jest na stronie internetowej: http://www.wszawica-sora.pl

soraforte
soralotion