NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – WYBÓR KONSUMENTÓW

„NAJLEPSZY PRODUKT 2017 – WYBÓR KONSUMENTÓW®”!

19.01.2017,w warszawskim Hotelu Bristol odbyła się uroczysta gala, w trakcie której podsumowane zostały wyniki badania „Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów”, organizowanego przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę „Wiadomości Handlowych” i „Wiadomości Kosmetycznych”.

Z przyjemnością zawiadamiamy, że zgłoszona przez nas do badania konsumenckiego ACERIN MASKA DO STÓP została doceniona przez konsumentów i stanęła na podium w kategorii „KOSMETYKI DO DŁONI I STÓP” – zdobywając BRĄZOWY  MEDAL!

Badaniem „Najlepszy Produkt 2017 – Wybór Konsumentów” objęte były wyłącznie nowe lub istotnie zmienione produkty (czyli obecne na rynku, które zostały w znaczny sposób odświeżone lub wzbogacone). Celem badania było wyłonienie, na podstawie opinii konsumentów, najlepszych nowych produktów FMCG. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez instytut GfK Polonia. Od 5 lat konsumenci, podczas badania „Najlepszy Produkt”, wyłaniają rynkowe TOP NOWOŚCI, wskazując producentom produkty z największym potencjałem.

Tegoroczne badania potwierdziły, że aż 80% konsumentów wybiera i kupuje produkty oznaczone na opakowaniach logotypem „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów®”!

brązowy medal, najlepszy produkt 2017 scan-anida

dyplom za najlepszy produkt 2017, scan-anida

najlepszy produkt 2017, konferencja najlepszy produkt 2017 wybór scananida najlepszy produkt 2017, wybór brąz scan-anida